DOA שרתים

צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
   
* שדות חובה

DOA שרתים

אחסון אתרים:

"DOA שרתים" מעניקה שירותי אחסון אתרים ופתרונות מתוחכמים לכלל בעיות או תחזוקת אתרים ברמה הגבוהה ביותר תוך הסתמכות על שירות חזק ויעיל, מערכת תמיכה אולטימטיבית, מקצועיות ואיכות עבודה חסרת פשרות. הפרמטרים שאותם יש לשקול בעת בחירה של חבילת אחסון אתרים בישראל הינם רבים ומגוונים ואולם ננסה לקצר בדף זה ולתמצת את מרביתם. בראש ובראשונה יש לשאול עצמנו מהם הצרכים המדויקים אותם יש לקחת בחשבון בעת בחירה של חבילה ספציפית לאחסון אתר. ובכל זאת, כיצד נבחר מתוך ערימת השחת את המחט המדויקת בחבילה המושלמת לצרכינו?
על כך ננסה להוביל דרכיכם ולנסות לתת לכך תשובות מדויקות בצורה סובייקטיבית לכל אחד ואחד מכם במהלך מאמר זה.
שלב א' הינו בבחירת תוכנית ההפעלה המתאימה. קיימות שתי מערכות הפעלה ראשיות הפועלות לצורך שימוש שרתי האינטרנט והן windows ולינוקס. יתרונו הגדול של הwindows על פני הלינוקס הינו בתמיכה המכובדת בNET ובנוסף גם בתמיכה בASP. מנגד, עלותה של מערכת ההפעלה של windows יקרה בערך גדול מתוכנת הלינוקס, ועצם הפעלתה של לינוקס יכול להספיק לחברות רבות ולשימושים רבים, בעצם מחירה הנמוך ועם זאת אמינותה גבוהה במיוחד והיא איננה "מוצר זול".
שלב ב' באיתור חבילת האחסון המושלמת הוא במציאת המחיר המתואם לתקציב. רובם המוחלט של האתרים משלמים עלות של כ$12 לחבילת אחסון אתרים לינוקס וכ-$18 לחבילת אחסון אתרים לwindows.
אנו ממליצים לא לחרוג מערכים אלו, אין כל צורך לשלם מעבר לכך-אלו המחירים. ומנגד, אליה וקוץ בה, נמליץ לא להתפתות למחירים נמוכים בהרבה מכך. לכו תדעו על איזו חברה נפלתם ועם מי הסתבכתם, מעטות החברות שמציעות מחירי פשיטת רגל, ועם קבלת השירות הנ"ל זה יתאזן במתן שירות לקוחות גרוע או ביחס שלילי. זאת מעלה חשדות רבים בעיני הציבור, והרי שאין כמו שירות טוב, תמיכה רציפה ואמינה, איכות השרת והמקצועיות של החברה ועוד דומים להם הינם שירותים שעולים כסף וגם עליהם אתם משלמים כביכול.
שלב ג' בבחירת החבילה המושלמת הינו המהירות הרצויה בה עולה האתר המיועד. מהירות עליית האתר תלוי במספר גורמים ביניהם מידת העומס של השרת, העומס הרגעי על קווי התקשורת וכל בעיה במעבר נתונים בפס הרחב. נתונים אלו ניתנים בהחלט לבדיקה מראש, אנו מזמינים אתכם להתנסות בכך בעצם קבלת חודש ניסיון חינם, והפעלת האתר בקצב מסחרר במהירות שטרם חוויתם! ניתן גם לבדוק אותנו בעצם כניסתכם לאתרים המקבלים שירותים מאתנו ולבדוק בצורה בלתי אמצעית את חוזק שירותי האחסון והשרתים שברשותנו. אתרים אלו חזקים ועמידים עד מאוד, נדיר עד לא ייתכן שיתרחשו בהם תקלות וכדומה. יש לזכור כי מהירות וקצב עליית האתר הינה תכלית חשובה וערך שלא יסולא מפז, היות ומספיק והאתר נתקע פעם אחת אל מול עיניו המתפלאות של לקוח, איבדתם אותו לתמיד, והוא יצא מן החלון התקוע.
ללקוחות אין סבלנות רבה, מתוקף החיים המהירים בה אנו חיים, והם ירצו לקבל שירותים מן אתר מקצועי ויעיל המראה כלפי חוץ יציבות ובטחון באתר חזק ומוביל.
שלב ד' הינו באיתור נפח התעבורה הרצוי. התעבורה בהגדרתה הינו הכמות הספציפית של הנתונים המועברת מן אתר העסק אל הגולשים אליו ובחזרה במשך תקופה האורכת חודש. אנו ממליצים להימנע מהזמנת חבילה הכוללת תעבורה ללא כל הגבלה-זאת ימשוך לחינם אתרים שיתקעו את האתר וקווי התקשורת בו , ובכך ייווצר עומס מיותר. יש לשקול טרם בחירת החבילה המתוארת את שטח אחסון אתרים המותאם לצרכיכם. עם יד על הלב, נודיע בריש גלי שאין כל צורך לכל החברות בנפח רחב ועצום יתר על המידה. רוב החברות יכולות להסתפק גם בנפח ממוצע, הכל מתואם לפי צרכי האתר , הנתונים וסביבת העבודה שלו. עם זאת, אנו ממליצים לחשוב על התרחבות עתידית בראייה ארוכת טווח ולהזמין חבילה מעט גדולה יותר מן הצרכים כיום, על מנת לאפשר התרחבות מהירה בעתיד ללא כל מאמץ או מטרד מיותר.
פרמטר ה' ואחרון בהחלט הינו בבחירת ממשק הניהול. בחירת ממשק הניהול איננו חובה, ואכן איננו מופיע בכל חבילות אחסון אתרים אולם לדעתנו המקצועית ורבת הניסיון ערך זה חשוב מהרבה פרמטרים אחרים והוא חובה בכל חבילה נרכשת. ממשק הניהול עוזר בתחזוקת האתר והפעלתו, סגירת תיקים בסיסמאות , ניהול חשבוניות שונות, הפעלות גיבויים מרובים, ניהול תיבות דואר אלקטרוני, הפעלת מערך סטטיסטיקות ומעקבים שלמים וכמובן ניהול בסיס נתונים איתן.